Debesų Pieva 2024

  Debesų Pieva – festivalis-stovykla, vyksiantis šių metų birželio 26-30 dienomis, Zalensų pramogų ir poilsio slėnyje, Kauno rajone (Dubysos g. 10, Padubysio k., Vilkijos apyl. sen.).

  Pieva kviečia mus būti ir svajoti, skristi kartu su debesimis ir penkioms dienoms nusikelti į visai kitą – atradimų, naujų potyrių ir įkvėpimo – erdvę. Pieva jau aštuntus metus gyvuoja kaip mūsų visų unikalumą švenčiantis pasibuvimas nuostabios bendruomenės apsuptyje, iš kurio sugrįžtame paaugę bei pasikeitę, pasiryžę siekti savo svajonių ar atradę naujų tikslų.

  Debesų Pieva kviečia mus būti savimi ir nesivaržyti. Pievos erdvė – saugus bendraminčių ratas, kur kiekvienas yra suprastas ir priimtas. Čia mes skrajojame padebesiais, išskleidę kūrybos ir laisvės sparnus. Pievoje viskas paremta dalijimusi iš širdies bei savanoryste: čia sutiksite daugybę nuostabių savanorių, kurie pasirengę jums padėti, kartu pasvajoti ar paskrajoti.

  Festivalio erdvėje laukia įvairios praktikos ir užsiėmimai: joga, kūno ir judesio praktikos, garso kelionės, balso praktikos, įkvepiančių žmonių pasidalijimai, amatai, muzika ir kita. Išsiilgusius šilumos ir jaukumo kvies laužas, prie kurio bus galima ne tik šildyti kūnus, bet pasakojimais ir dainomis, bei bendrumo dvasia, sušildysime ir širdis.

  Debesų Pieva – šeimoms draugiškas festivalis. Viso renginio metu čia veiks Vaikų Pieva, kur mažiausių debesiukų (nuo 3 metų) lauks smagūs, lavinantys ir saugūs užsiėmimai bei žaidimai.

  Apsilankyti festivalyje taip pat kviečiame neregius, silpnaregius, bei judėjimo negalią turinčius asmenis. Šiuos žmones kviečiame ne tik atvykti mėgautis festivalio vyksmu, bet ir prisidėti prie Pievos komandos savanoriaujant ir lektoriaujant. Jūs galite suteikti nepamirštamų dovanų – padėti mums pamatyti pasaulį kitaip, nei jį suvokėm iki šiol, leiskite išgirsti įkvepiančių istorijų apie jūsų pasaulį, kad galėtume geriau jį pažinti.

  Festivalis – draugiškas gamtai ir mylintis aplinką. Čia laikomės darnaus vartojimo principų – mažiau vienkartinių daiktų, antrinis daiktų panaudojimas, darnus vartojimas. Kad Pieva būtų dar smagesnė kviečiame prie darnaus vartojimo prisijungti ir jus! Kviečiame susipažinti su festivalio Eko deklaracija: https://debesupieva.lt/eco-deklaracija/

  Viso festivalio metu galėsite įsigyti nuostabaus veganiško bei vegetariško maisto.

  Interneto ryšys teritorijoje yra nestabilus,  dėl to rekomenduojame turėti grynųjų pinigų atsiskaitymams už prekes ir paslaugas.

  Debesėlius nutūpti ir įsikurti kviesime į jaukų palapinių miestelį arba Zalensų pramogų ir poilsio slėnyje įsikūrusių net kelių sodybų kambariuose.

 

Gyvenantiems palapinėse dušai nebus įrengti, kviesime mėgautis Dubysos gaiva.  Festivalio metu veiks pirtis už papildomą mokestį.  

  Galimybės pasinaudoti virtuve ar šaldytuvais nebus, bet geriamo vandens tikrai nepritrūksime. Teritorijoje bus įrengta indų plovimo vieta.


Taip pat skatiname atsivežti savo šakotuvus ar prailgintuvus, jei norėsite pasikrauti telefonus ar kitus įrenginius.

Mūsų Draugai