Tapktite rėmėjais

Pasauliui nuolat sparčiai keičiantis, kyla vis daugiau iššūkių ir atsiranda poreikis būti lankstiems bei išradingiems, ieškantiems kūrybiškų sprendimų ir juos surandantiems. Mes esame bendraminčiai susibūrę į VšĮ  „Debesų Pieva“. Dirbame tik savanoriškais pagrindais jau ketvirtus metus organizuodami ypatingą renginį – festivalį-stovyklą Debesų Pievą! Tai saugi erdvė būti savimi, augti, dalintis, patirti!

 

Kviečiame Jus prisidėti prie Debesų Pievos misijos kurti blaivią, sąmoningą ir džiaugsmingą erdvę visiems: sunkiai sergantiems, akliesiems, mums ir JUMS! Esame inovatoriai su socialine idėja, jog kiekvienas gali kūrybiškai, sveikai ir blaiviai leisti laiką gamtoje kartu su būriu įkvepiančių ir unikalių žmonių. Visi turime ypatingų talentų, tačiau dažnai jie slypi giliai viduje, po storu sluoksniu visuomenės stereotipų ir vidinių kompleksų.

 

Mes tikime, kad visi žmonės turi ypatingą dovaną, kuria gali dalintis su kitais, tad nuo pat pirmų metų pakvietėme akluosius dalyvauti renginyje nemokamai, o nuo 2018 metų prisijungė ir šeimos, auginančios vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis. Nuostabios stiprybės, drąsos ir džiaugsmo istorijos yra ta dovana, kurią šie žmonės dalina visiems dalyviams. Kreipiamės į Jus – padėkite sukurti dar didesnį stebuklą ir šiais metais!

Debesų Pievos iniciatyva yra savanoriška, renginio kainos pritaikytos šeimoms su vaikais ir jaunimui, kurie negali mokėti didelių sumų už festivalius ar stovyklas. Žmonėms, savanoriškai dirbantiems renginyje, norime padengti kelionės ir nakvynės išlaidas, pasirūpinti maitinimu. Taip pat reikalingos lėšos bei priemonės, kad renginio infrastruktūra būtų kuo labiau pritaikyta akliesiems, šeimoms su vaikais, bei visoms festivalio veikloms.

KAIP GALIME BENDRADARBIAUTI?

 

  • Pažadame tiesioginį jūsų įmonės, organizacijos vardo paminėjimą visoje festivalio reklaminėje kampanijoje, kaip remiantį ir palaikantį kuriant socialines iniciatyvas ir įsimintiną laisvalaikį sveikiems, sergantiems ir neįgaliems.

  • Taip pat labai kviečiame Jus bei jūsų darbuotojų komandą dalyvauti kūrybiškumą ir sielą išlaisvinančiame renginyje, kuris vyks 2023 – Antalieptėje, Zarasų rajone – Įnovatorių slėnyje. Atskleiskime slypinčius talentus, atgaivinkite kūrybinį darbuotojų mąstymą ir atsipūskite nuo darbų kartu su mumis!

Jūsų parama yra nepaprastai svarbi visiems – ir dalyviams, ir organizatoriams. Parama gali būti pati įvairiausia – finansinė, priemonėmis, būtinomis renginio įgyvendinimui, maisto produktais ar informacinė. Kiekvienas geras darbas yra GERAS ir nepaprastai svarbus!

 

Rekvizitai finansinei paramai:

Pavadinimas: Debesų pieva, VšĮ
Sąskaitos nr.: LT27 3500 0100 0456 6016
Įmonės kodas: 304950832
Adresas: Draugystės g. 17-1,  LT-51229 Kaunas

Mūsų Draugai