Savanoriams

Jau esi buvęs Debesų Pievoje? O gal norėtum pamatyti, kaip lygioj pievoj gimsta festivalis ir stebuklai? Turi savanorystės patirties? O gal svajoji jos įgyti? Debesų Pieva – tai du viename: festivalis-stovykla. Tai sąmoninga ir kūrybiška erdvė. Tai saugi vieta savo susikurtų asmeninių ribų sulaužymui, savo galimybių pažinimui ir išplėtimui. Renginio metu vieni su kitais dalinsimės tuo, ką turime, mokysimės to, ko „nemokame“, „negalime“. Tai festivalis, kuriame galėsime skleistis ir žydėti tokie, kokie esame.

1.2% parama

Ar norite paremti ir prisidėti prie Debesų Pievos finansiškai nenuskriaudžiant savo piniginės? KAIP? Skiriant mums 1,2% savo pajamų mokesčio. Kaip/Kur panaudosime jūsų paramą? Skaniai ir sveikai maitinsime Pievos savanorius; Įsigysime priemones dirbtuvėlėms ir dekoracijoms; Nuomosime didelę palapinę, kad kuo daugiau žmonių kas vakarą galėtų mėgautis Vidinėmis gongų kelionėmis. Nemokamai į Pievą kviesime žmones su regėjimo negalia - LASS narius.

Lektoriams

Esate dalyvavę festivalyje stovykloje Debesų Pieva? Galbūt kažkas jums pasakojo apie šį sambūrį? Ir jaučiate, kad turite kuo pasidalinti su debesėliais bei norite tokiu būdu tapti 2021 m. Debesų Pievos dalimi? Tuomet jūs ten, kur reikia! Kviečiame prie festivalio vyksmo prisidėti lektorius, jogos, šokių instruktorius, patyriminių praktikų vedlius ir kt. Primename, kad Debesų Pievos esmė yra bendrystė ir dalinimasis iš širdies į širdį, tad buvimas festivalio dalimi yra visiškai savanoriška ir neapmokama veikla.

Prekybininkams

Kažką kuriate, gaminate, o galbūt – iš toli atsivežate rankų darbo kūrinius? Siūlote sveikatai naudingą paslaugą ar produktą? Norėtumėte pravesti dirbtuves ir pademonstruoti arba net kitus pamokyti savo amato (su galimybe prekiauti)? Tuomet kviečiame atvykti į Debesų Pievą 2021 prekybininko arba amatininko statusu. Papasakokite mums apie save užpildydami šią anketą. Tegul tai būna abipusiai džiuginanti pažintis ir draugystei įkvepiantis žingsnis!

Rėmėjams

Kviečiame Jus prisidėti prie Debesų Pievos misijos kurti blaivią, sąmoningą ir džiaugsmingą erdvę visiems: sunkiai sergantiems, akliesiems, mums ir JUMS! Esame inovatoriai su socialine idėja, jog kiekvienas gali kūrybiškai, sveikai ir blaiviai leisti laiką gamtoje kartu su būriu įkvepiančių ir unikalių žmonių. Visi turime ypatingų talentų, tačiau dažnai jie slypi giliai viduje, po storu sluoksniu visuomenės stereotipų ir vidinių kompleksų.

Mūsų Draugai