Debesų Pieva 2023

 

Debesų Pieva – festivalis-stovykla, vyksiantis šių metų birželio 21-25 dienomis, Inovatorių Slėnyje – ANTALIEPTĖJE, Zarasų rajone.
Pieva kviečia mus būti ir svajoti, skristi kartu su debesimis ir penkioms dienoms nusikelti į visai kitą – atradimų, naujų potyrių ir įkvėpimo – erdvę. Pieva jau septintus metus gyvuoja kaip mūsų visų unikalumą švenčiantis pasibuvimas nuostabios bendruomenės apsuptyje, iš kurio sugrįžtame paaugę bei pasikeitę, pasiryžę siekti savo svajonių ar atradę naujų tikslų.
Debesų Pieva kviečia mus būti savimi ir nesivaržyti. Pievos erdvė – saugus bendraminčių ratas, kur kiekvienas yra suprastas ir priimtas. Čia mes skrajojame padebesiais, išskleidę kūrybos ir laisvės sparnus. Pievoje viskas paremta dalijimusi iš širdies bei savanoryste, čia sutiksite daugybę nuostabių savanorių, pasirengusių padėti, kartu pasvajoti ar paskrajoti.
🌳
Festivalio erdvėje laukia įvairios praktikos ir užsiėmimai: joga, kūno ir judesio praktikos, garso kelionės, balso praktikos, įkvepiančių žmonių pasidalijimai, amatai, muzika ir kita. Išsiilgusius šilumos ir jaukumo kvies laužas, degsiantis ne tik Joninių, bet ir kitomis naktimis.
🌳
Debesų Pieva – šeimoms draugiškas festivalis. Viso renginio metu čia veiks Vaikų Pieva, kur mažiausių debesiukų (nuo 3 metų) lauks smagūs, lavinantys ir saugūs užsiėmimai bei žaidimai.
🌳
Apsilankyti festivalyje taip pat kviečiame neregius, silpnaregius, bei judėjimo negalią turinčius asmenis – kurie mums padės pamatyti pasaulį visiškai kitaip nei jį suvokėm iki šiol. Neregius ir silpnaregius, bei fizinę negalią turinčius žmones, kviečiame ne tik atvykti mėgautis festivalio vyksmu, bet ir prisidėti prie Pievos komandos savanoriaujant ir lektoriaujant dovanoti nepaprastas ir nepamirštamas patirtis – išgirsime įkvepiančių istorijų apie jų pasaulį, kad galėtume geriau jį pažinti.
🌳
Festivalis – draugiškas gamtai ir mylintis aplinką. Čia laikomės darnaus vartojimo principų – mažiau vienkartinių daiktų, antrinis daiktų panaudojimas, darnus vartojimas. Kad Pieva būtų dar smagesnė kviečiame prie darnaus vartojimo prisijungti ir jus! Kviečiame susipažinti su festivalio Eko deklaracija:
http://bit.ly/3uEAgg5
🌳
Viso festivalio metu galėsite pasimėgauti nuostabiu veganišku bei vegetarišku maistu.
🌳
Debesėlius nutūpti ir įsikurti kviesime į jaukų palapinių miestelį arba istorinio, buvusio Basakojų Karmelitų vienuolyno kambariuose.

INFORMACIJA APIE BILIETŲ IR NAKVYNĖS KAINAS RUOŠIAMA.

 

Mūsų Draugai