Debesų Pieva 2021 programa

Programą taip pat galite atsisiųsti PDF formatu čia.

Debesų pieva 2021 m. programa

Veiklos pagrindinėje palapinėje:

Trečiadienis:

10:00 val – Muzika ir bendravimas
13:00 val – Pietūs
14:00 val – Debesų Pieva 2021 festivalio – stovyklos atidarymas (Kęstutis Kaupas)
16:00 val – Šokiai
18:00 val – Vakarienė
19:00 val – Mitai ir tiesa apie santykius (Bartas Bezpalovas)
20:00 val – Protėvių palikimas – juostų magija (Birutė Račkaitienė)
21:30 val – Ekstatiniai šokiai
23:00 val – Žarijų takas (veikla vyks paplūdimyje – Mindaugas Janušonis)
00:00 val – Joninių naktis

Ketvirtadienis:

09:00 val – Pusryčiai
10:00 val – Žmonių elgesio dizainas (Raimondas Milašius)
12:00 val – Dėkingumo galia (Aistė Jonauskienė)
13:00 val – Pietūs
14:00 val – Emocinės kilpos (Justinas Dabašinskas)
16:00 val – Kūno valanda – šokis ir joga patirtys ir istorijos
18:00 val – Vakarienė
19:00 val – “Sau Lėti” – dainuojamosios poezijos trio
20:00 val – Pievos poezija – visų dalyvių eilės
21:30 val – Ekstatiniai šokiai (Justinas Dabašinskas)
23:00 val – Vidinės kelionės
00:00 val – Tyla

Penktadienis:

09:00 val – Pusryčiai
10:00 val – Tantros kelias (Danguolė Petrikaitė)
12:00 val – Šokio ir judesio kalba (Ieva Kvaselytė ir Kęstutis Kaupas)
13:00 val – Pietūs
14:00 val – Autentiškas ryšys (Žygimantas Širvys ir Saulė Čipkutė)
16:00 val – Sielos šokis (Kristina Virbalaitė)
18:00 val – Vakarienė
19:00 val – Psichosomatika veide (Inga Marcel)
20:00 val – Stipriausias kūrybos įrankis (Mindaugas Baltuška)
21:30 val – Ekstatiniai Šokiai (Agnė Doveikaitė)
23:00 val – Vidinės kelionės
00:00 val – Tyla

Šeštadienis:

09:00 val – Pusryčiai
10:00 val – Mirtis, meilė… ir mažiau svarbūs dalykai (Laima Baršauskienė)
12:00 val – MA-URI – WATSU (Sakralios praktikos)
13:00 val – Pietūs
14:00 val – Drąsa kalbėti (Marija May)
16:00 val – Afrikos būgnai
18:00 val – Vakarienė
19:00 val – Pievos performansas (Kęstutis Kaupas)
20:00 val – Sutartinių magija (Laurita Peleniūtė)
21:30 val – Ekstatiniai Šokiai (Justinas Dabašinskas)
23:00 val – Vidinės kelionės
00:00 val – Tyla

Sekmadienis:

09:00 val – Pusryčiai
10:00 val – Refleksija – ką gavau ir ką išsinešu iš Pievos su savimi
13:00 val – Pietūs
14:00 val – Debesų Pieva 2021 festivalio – stovyklos uždarymas ir atsisveikinimas su gentainiais.

Kitos debesiškos veiklos

  • Innerdance (Samanta Muzikevičienė ir Jurgita Medonė – PADANGĖ)
  • Priklausomybių pėdsakais (Artūras Bakanovas – PADANGĖ)
  • Nakties šokiai (Audrius Muzikevičius – PADANGĖ)
  • Emocinis valgymas (Indrė Svaravičiūtė – PADANGĖ)
  • Tu nesi psichas (Vitalija Budžiūtė – PADANGĖ)
  • Emocinės laisvės pratimai (Lina Skukauskė – PADANGĖ)
  • Šokio ir judesio terapija (Ieva kvaselytė – PADANGĖ)
  • Garsų debesys (Laurita Peleniūtė – PADANGĖ)
  • Sporto leksika (Justinas Černiauskas – JOGOS VIETA)
  • Hatha joga (Alina Grubliauskaitė – JOGOS VIETA)
  • Acro joga (Tumas Navickas ir Laima Rudinskaitė – JOGOS VIETA)
  • Pilates (Sonata Bezpalovė – JOGOS VIETA)
  • Joga Handpan garse (Diana Giršiūtė iri Donatas Senkus – JOGOS VIETA)
  • Moters galios (Jurga Mozūrienė – TIPIS)
  • Meilės sau praktikos Moterims (Miglė Širinskaitė – TIPIS)
  • Kūno ir emocijų ryšys (Laima Rudinskaitė – TIPIS)
  • Atrask savo balsą. Dainavimo terapija. (Justina Levanaitė – TIPIS)
  • Pažintis su savimi (Leta Dailytė – TIPIS)
  • Metaforinių kortų diribtuvės (Diana Giršiūtė – TIPIS)
  • Žarijų takas (Mindaugas Janušonis – PAPLŪDIMYS)
  • Grožio treniruotės (Miglė Širinkskaitė – PAPLŪDIMYS)
  • NIA – ryto šokiai kūnui ir sielai (Laura Gaučytė – PAPLŪDIMYS)
  • Vyrų ratas (Kęstutis Kaupas – PRIE LAUŽO)
  • Gamtos knyga (Vidas Ambrazevičius – PRIE LAUŽO)
  • Ryšys sy Gamtos išmintimi (Ieva Didžiapetrytė – PRIE LAUŽO)
  • “STOMP” – Kibirų perkursijos workshop’as (Bartas Bezpalovas – PRIE LAUŽO)
  • Laužo pasakojimai (PRIE LAUŽO)
  • Atrask menininką savyje (Silvija Lapinskaitė – PIEVOJE)
  • Aklieji pasivaikščiojimai (“LASS”- PIEVOJE)
  • Kramtymo praktika ir skonių terapija (PIEVOJE)
  • Kūrybinis ratas (Ugnė Alsytė – PIEVOJE)
  • Ėjimo lynais mokymas (slackline) (Vladimir Sinia – PIEVOJE)
  • Liepsnos ceremonijos – žvakių liejimas (Artoteka – PIEVOJE)
  • Runų dirbtuvės (Živilė Stasiūnė – PIEVOJE)
  • Egzotinių gyvūnų paroda (“Egzotic SOS” – PIEVOJE)
  • Čiulbantys Deimantai (Violeta Šikšienė – PIEVOJE)
  • Sielos misija (Viktorija Leontjeva-Jerenkevič – PIEVOJE)
  • Atjautos dirbtuvės (Žygimantas Širvys ir Saulė Čipkutė – PIEVOJE)
  • Laimės akmenėlis (Janina Džiautienė – PIEVOJE)
  • Baltiška Lila (Jarūnė Grigienė – PIEVOJE)
  • Gyvoji biblioteka – pasidalink savo ( PIEVOJE)