WATSU bendruomenė

Susitikime ir mes supažindinsime Jus su Lietuvoje jau gerą dešimtmetį egzistuojančia ir žmones žavinčia bei džiuginančia praktika – Watsu®. Nemažai žmonių jau yra ją patyrę, bet vis dar naujai sutiktiems žmonėms užsiminus apie savo veiklą – Watsu® – sulaukiame nustebimo – kas tai? Kodėl aš nieko apie tai negirdėjau?

Norime su Jumis pasidalinti apie tai, kas yra Watsu®, iš kur ši nuostabi praktika atkeliavo ir ką ji suteikia žmogui, kada galima kreiptis ir kokiose srityse ji naudojama. Pasidalinsime savo patirtimi, kaip keitėmės mes, Watsu® praktikės, ir kaip keitėsi žmonės, po vienos ar daugiau sesijų.

Apie Watsu® kalbėti nėra paprasta, nes žodžiai nublanksta prieš patirtį. Kitavertus žodžiais mes komunikuojame, todėl šiuo buvimu Debesų Pievoje žodžiu pamaitinsime protą, o vėliau, noritys išbandyti Watsu®, tikime, turės galimybę patirti trumpas sesijas ežero vandenyse ir mūsų, Watsu® LT asociacijos narių, rankose.

Smalsumui sužadinti pateikiame trumpą Watsu® aprašymą:

Watsu® apibrėžimas, kaip ir žmogus, turi kelis sluoksnius. Pats žodis Watsu® reiškia „vandens šiatsu” (šiatsu – tai japoniškas masažas, panašus į akupresūrą). Šio metodo autorius – Zen Shiatsu meistras ir poetas Harold Dull. Watsu® – tai šokio, judesio, meditacijos ir raumenų tempimo dermė šiltame vandenyje. Kartais ji netgi įvardinama kaip šiuolaikinės, pasyvios kineziterapijos stilius. Kitaip Watsu® būtų galima apibūdinti kaip buvimą ir vieną kvėpavimą drauge, kai tarp praktiko ir priimančiojo vyksta tarsi vienas kvėpavimas ir besąlyginis tarpusavio priėmimas. Watsu® – tai lyg pokalbis be kalbėjimo.

Šiltai,

WATSU LT šeima