Martyna Skukauskaitė

Esu gamtos vaikas, kuriame telpa visų gamtos stichijų energija! SAULĖ atneša besąlyginę meilę, VĖJAS suteikia laisvę, LIETUS nuplauna ir skaidrina, ŽEMĖ nuramina, stabilizuoja ir kelia pasitikėjimą.

Galiu ir noriu pasidalinti savo istorija, kaip kurti verslą, nepametant savęs, savo širdies ir tikrosios tiesos. Parodyti kitokį, savitą gyvenimo būdą, sujungiant miesto šurmulį ir rutiną su gavia upės tėkme ir ramybe.

Įkvėpti, pasinerti į savąją kelionę galime mes bet kurią minutę, tereikia panorėti. Gilus kvėpavimas, atsipalaidavimas, ramybė, stiprybė ir energija, – visa tai Martynos Ledinės Bitės (IceBee) kelionė.

Dienos pradžia su Ice BEE. Skrendame į naują puikią energingą dieną.

Ryto praktika, kuri keičia visą dieną, suteikia energijos, žvalumo, kūno stiprybės ir vidinės ramybės. Dalyvaujantys susipažįsta su savo kūno galimybėmis, paleidžia viduje tūnojusius blokus, skausmą, nurimsta ir atgimsta pasinerdami į vandenį. Praktika pagrįsta Wim Hof metodu, Tumo vienuolių meditacijos praktika ir mano pačios atrinktais pratimais, kurie padeda žmogui pajausti efektą jau per pirmąjį užsiėmimą. Praktika susideda iš trijų dalių: įvadinė – trumpas susipažinimas ir teorinės žinios, gilus kvėpavimas šamaniškų garsų ir kvapų apsuptyje, įėjimas į meditacinę būseną. Taip pat eigoje atliekami lengvi tempimo, kūno atpalaidavimo pratimai. Įvaldžius šį kvėpavimo būdą, stresas aplenks tavo kūną.