Lina Skukauskė

“Dažnai mūsų siela mums visokiais ženklais rodo kelią, kuriuo turėtume eiti, bet mus stabdo pojūtis, kad mes nepakankamai geri- bijome, kad nepasiseks, kad suklysime ir apsijuoksime, kad mus teis aplinkiniai… Kaip dirbti su savo emocijomis, ko reikia norint paleisti savo ribojančius įsitikinimus ir drąsiai judėti link džiaugsmo, vidinės ramybės ir autentiškumo kupino gyvenimo? 

Šeštadienio popietę apie tai pasikalbėti ir pasipraktikuoti naudojant EFT techniką kvies Lina Skukauskė. Lina- sertifikuota saviugdos specialistė, vedanti koučingo ir alternatyvių terapijų sesijas, moterų ratus bei patyriminius seminarus, o asmeniniame gyvenime- aktyvi kūrėja, keliautoja ir tiesiog smalsi ieškotoja.
EFT (“Emotional Freedom Techniques”- Emocinės laisvės technika, dar žinoma kaip tapingas)- tai gan paprasta ir efektyvi alternatyvios terapijos rūšis, kombinuojanti Vakarų psichologiją ir akupresūrą.

Iš susitikimo išsinešime praktinį įrankį skirtą reguliuoti bei paleisti savo emocijas, gilesnį supratimą apie save ir, tikėkimės, daugiau meilės ir priėmimo sau visomis gyvenimo aplinkybėmis 🙂

Jei galite, užsiėmimui pasiimkite užrašinę bei kuo rašyti.”