Laura Gaučytė

Sertifikuota NIA mokytoja, kelionių ir renginių organizatorė, o šiaip geriau  –  šokio, bangų ir kalnų mylėtoja, kuri dalinasi meile gyvenimui ir akimirkos grožiu per šokį 🙂

NIA (Neuromuscular Integrative action) – tai holistinė kūno, proto ir sielos šokio praktika, savyje sujungianti natūralius, kasdienius judesius su skirtingais šokių žanrais, kovos menais (Tai Chi, Taekwondo, Aikido) ir gydomosiomis metodikomis (Joga, Feldenkraiso, Aleksandro metodais).

NIA  – tai įvairaus intensyvumo šokio, improvizacijos, vizualizacijos ir savo vidinės jėgos išlaisvinimo treniruotė, ne tik išmankštinanti kūną, bet ir atverianti nežabotas gilumines galias. Kiekvienas užsiėmimas leidžia panirti į kaskart vis skirtingą užburiančią muziką, šokio magiją, kūrybą ir saviraišką.

Tai treniruotė, koncentruota į savo vidinio žvėries išleidimą pasišokti, paleisti visas nuostatas, blokus, atverti užvertas duris ir pajusti laisvę, džiaugsmą, meilę, buvimą be kaukių. 

NIA praktikuojama basomis, prisitaikant prie kiekvieno individualių  poreikių ir gebėjimų. NIA praktikuoti gali visi, čia kiekvienas prisitaiko ir randa savo harmoningą ritmą, tempą ir nuotaiką.

NIA – kaip šokoladas, negali jos paaiškinti, bet būtina ją pabandyti!