Kristina Virbalaitė

Esu keliautoja, experimentuotoja, judėtoja, šokėja. Nuolat tyrinėju įvairias judesio ir šokio praktikas, kai kurios jų tapo mano pagrindiniais savitranformacijos įrankiais.

     Pirmoje mūsų susitikimo dalyje pasidalinsiu su jumis, paprastomis praktikomis, meditaciniais  pratimais įvedančiais į pakitusią samonės būseną, kurioje tampamę gebūs naujai suvokti  tikrovę dabarties momente. Pailsinsimę protą, pažadinsime kūną, leisime jam kalbėti , klausysimės jo. Tai pažintinė kelionė į save per judesį muzikoje.

     Antroji dalis tai ekstatinio šokio ceremonija kurioje švęsime savo būtį, proto kūno ir dvasios laisvę . Jos metu patiriamas visiškas savęs priėmimas, išgyvenamas vienybės su savimi ir bendrumo su aplinka jausmas, išpurtomos įtampos ir slogučiai. Tai į(si)galinimo šventė ir ji yra apie visišką, totalią aprėptį ir integraciją blaivybėje, kekvienas žmogus, be išimties, kad ir kokio amžiaus, matmenų, galėjimų (ne’regiai, žmonės ratukėdėse ir t.t.), įsitikinimų, pažiūrų  bebūtų, yra laukiamas ceremonijoje.