Diana Vonžodaitė

sąmoningumo mokytoja. Per užsiėmimus, sesijas ir seminarus pasiekusi šimtus žmonių, projektais pasiekusi tūkstančius žmonių, vedanti žmones į laisvę, atsipalaidavimą, sąmoningumą.

Diana yra sąmoningumo įkvėpėja. Dėka pačios gilių transforamacijų padedanti kitiems susivokti ir atrasti savo esmę.

Diana moko priimti save tokį, koks esi jau dabar. Tuomet įvyksta didžiausia transformacija. Visų seminarų, užsiėmimų, straipsnių esmė – pažadinti žmogaus savastį. Per žmogiškumą pasiekti savo dieviškumą ir per sąmoningumą absoliučiai priimti savo žmogiškumą – neatmetant nieko.

Pievoje praves:

1.Moteriškos plastikos užsiėmimas (subtilaus kūno pažadinimas)

Tai užsiėmimas moterims, kurios pasiruošę patyrinėti subtilumą, jautrumą ir švelnumą. Šiame užsiėmime atliksime praktikas, kurių dėka susijungsime su savo fiziniu ir subtiliuoju kūnu. Taip atskleisdamos visuomet mumyse glūdintį malonumą….

2. Susipažinimas su savimi per Human Design sistemą.

Tai sistema išgelbėjusi mane! Jei ne ji, dabar tikriausiai vis dar būčiau visiškai pasimetusi gyvenime… ir tikrai nebūčiau taip savęs realizavusi! Gausi žinių apie save, pažinsi ir šalia esančius žmones. Suvoksi kodėl jie elgiasi vienaip ar kitaip. Kai supranti ir pažįsti save ir kitus, nustoji juos teisti, iš savęs ir kitų reikalauti to, ko jie negali suteikti. Tikrai atrasi atsakymus į kai kuriuos kasdien iškylančius klausimus!

3. Šokio patyriminis užsiėmimas (kizomba, zouk)

Šokis tai kalba, kuria kartais žymiai lengviau susikalbėti nei žodžiais. Kūnas pasako daug daugiau… Tai reikia patirti… šoksime po vieną, porose, keisimės partneriais, nersime į patyrimą. Į absoliučiai kitokį – magišką pasaulį! Tyrinėsime santykį su savimi ir kitu per judesį!