Bartas Bagdonavičius

1) Paskaita “Mitai ir tiesa apie žmogaus profesinį pašaukimą”

Greičiausiai, visi norime dirbti tokį darbą, kuris patiktų, lengvai eitųsi, neštų geras pajamas, asmeninį augimą, neatsibostų ir t.t. Bet ar kiekvienam iš mūsų išvis toks egzistuoja? Kodėl vienas astrologas pataria vieną, o kitas – kitą? Kaip atsirinkti? Ar išvis kokia nors astrologija galima pasitikėti? Atsakymai paskaitoje.

2) “Tobulo ryto praktikos”

Prisimink savo eilinės darbo dienos rytą ir pagalvok, kiek Tu įprastai turi energijos, entuziazmo, fokuso į savo gyvenimo tikslus, vidinės ramybės, meilės ir džiugesio gyventi? Yra kur tobulėti, tiesa? Taigi, išbandyk visą eilę ženkliai savijautą keičiančių technikų Debesų pievos “Tobulo ryto praktikose” ir namo grįši tikrai žinodamas, kas rytais labiausiai tinka būtent tau (pasiimk kilimėlį, sąsiuvinį, rašymo priemonę ir pradžiai – šilčiau apsirengti).

3) “STOMP” Kibirų perkusijos užsiėmimai

Kiekvienas esame muzikantas, tik ne visi tai suvokiame – Danijoje sukurti kibirų perkusijos “STOMP” užsiėmimai tau leis pajausti harmoniją su aplinkiniais kartu atliekamuose muzikiniuose ritmuose, net jei ir niekada to nebandei!