Nakvynė

Festivalio-stovyklos dalyviai galės nakvoti palapinėse arba nameliuose. Nakvynė nameliuose galima kambariuose nuo 2 iki 10 vietų. Lovos kaina nakčiai (nepriklausomai nuo lovų skaičiaus kambaryje) yra 8 ,t.y. 32 € visam festivalio laikui.

Norėdami užsisakyti nakvynę pastatuose turėtumėte:

  1. Susisiekti su mumis dėl nakvynės rezervavimo el. paštu nakvyne@debesupieva.lt – sutarsime dėl jums geriausiai tinkančio apgyvendinimo varianto.
  2. Pervesdami paramą renginiui prie mokamos sumos pridėti sumą už nakvynes. Atlikdami pavedimą mokėjimo paskirtyje nurodykite bent vieno svečio vardą ir pavardę ir lovų skaičių. Rekvizitus rasite skiltyje Nori dalyvauti?

Svarbu: nesusisiekus iš anksto el. paštu mes negalėsime jums garantuoti apgyvendinimo – vietų gali paprasčiausiai nebūti. Bendraukime ir viskas bus paprasčiau!

Nakvynę nameliuose galima užsisakyti tik visoms renginio dienoms, o trumpesniam laikui rezervacijos tik nuo 2020 birželio 18 dienos (jei bus likusių vietų).

Esant laisvų vietų nakvynę bus galima įsigyti ir renginio metu bilietų ir informacijos punkte.

Patalynės mokestis, mokamas vieną kartą visos viešnagės metu – 2 €, tačiau atvažiuojantiems su savo patalyne ar miegmaišiu, mokestis netaikomas. Patalynę būtina užsisakyti iš anksto el. paštu. 

Palapinėse gyvenantys svečiai galės naudotis tualetais ir dušais esančiais pagrindiniame pastate. Yra taikomas eko mokestis 2 € žmogui visam viešnagės laikui (mokama atvykus).