Nori dalyvauti?

VIETŲ NEBĖRA! Lauksime kitais metais 🙂

Ketvirta Debesų Pieva 2020 m. birželio 24-28 d., kaip ir pernai, nusileis poilsiavietėje „Zelva“ (Elektrėnų sav.). Tam, kad Debesų Pievoje gyvuotų visi gražūs dalykai, reikalingi draugiški Vėjai, kurie suteikia jėgų judėti. 

Visi dalykai, kurie vyksta šio festivalio-stovyklos metu, yra kuriami komandos tyra širdimi ir savanoriškai. Visgi gražūs dalykai yra kuriami materialių resursų pagalba. Jų reikia norint aprūpinti Debesų Pievą kokybišku garsu, apšvietimu ir visais stebukliukais, reikalingais dekoracijoms ar dirbtuvėms. Taip pat Debesų Pievos metu dūgs savanorių būrys, kuris drauge su lektoriais bei organizatoriais ganys susirinkusius debesėlius, stengsis, kad dalyvių patirtis būtų nepamirštama. Visiems šiems gėrio nešėjams svarbu suteikti resursų ir gardaus šilto maisto, kad jie galėtų skleisti tą grožį, kuris kuriamas Debesų Pievoje.

Taip pat artimai draugaujame su Lietuvos Aklųjų ir Silpnaregių Sąjunga ir Paguodos fondu. Kasmet kviečiame jų narius dalyvauti renginyje nemokamai, nes jie savo buvimu, tarytum tylūs mokytojai, dalinsis savo gyvenimiška patirtimi, požiūriais ir asmeninės jėgos pasakomis. Taip pat kasmet nemokamai dalyvauti kviečiame vaikus iki 12 metų.

Debesų Pievoje nėra bilietų – yra draugiškas prisidėjimas prie mūsų visų bendros šventės – parama. Remdamiesi ankstesnių metų patirtimi, paskaičiavome, jog dalyvio įnašas/projekto parama turėtų būti nuo 80 €, dalyvaujant renginyje visas 5 dienas. Žodis „nuo“ reiškia, jog matydami renginio vertę galite pervesti ir didesnę paramos sumą taip prisidėdami prie Debesų Pievos augimo. 

Norėdami išlaikyti festivalio-stovyklos dvasią ir kokybę dalyvių skaičių apribojome (max. 400 žmonių). Iki 2020 m. birželio 9 d. paramą galima pervesti tik už visas 5 renginio dienas. Jei po šios datos bus likę laisvų vietų, kviesime dalyvauti Debesų Pievoje ir tik savaitgalį (penktadienį-sekmadienį) pervedant paramą už 3 dienas.

Į festivalio-stovyklos paramą įskaičiuota visa renginio programa ir visos bendrosios veiklos, taip pat priemonės užsiėmimams (išskyrus užsiėmimus, prie kurių nurodyta, kad dalyviai turi įsigyti priemones atskirai). Į paramos kainą neįskaičiuotos perkamos asmeninės paslaugos, nakvynė (Jei nakvojama nameliuose. Palapinių miestelis – nemokamas.) ir maitinimo išlaidos.

VIETŲ NEBĖRA!

Paramos skyrimas:

 • Paramos dydis vienam suaugusiam žmogui už 5 dienas – nuo 80;
 • Darant pinigų perlaidą, paskirtyje nurodykite: parama festivaliui, dalyvių vardus bei pavardes ir kartu atvykstančių vaikų skaičių. Pagal tai bus sudaromas dalyvių sąrašas.
 • Padarę pavedimą, būtinai išsaugokite pavedimą įrodantį dokumentą (banko išrašą) skaitmenine forma. Nespausdinkite dokumento – mes mylime gamtą!    
 • Festivalio-stovyklos dalyviai galės nakvoti palapinėse arba nameliuose. Plačiau apie nakvynės sąlygas skaitykite skiltyje  nakvynė
 • Paramos rekvizitai
  Pavadinimas: Debesų pieva, VšĮ
  Sąskaitos nr.: LT27 3500 0100 0456 6016
  Įmonės kodas: 304950832
  Adresas: Draugystės g. 17-1,  LT-51229 Kaunas

  Nuolaidos:
 • „Debesų pievos“ programoje nemokamai dalyvauti gali vaikai iki 12 metų lydimi tėvų arba globėjų, LASS nariai.
 • Vaikams nuo 12 metų paramos mokestis toks pat kaip suaugusiam. Jeigu vienoje šeimoje yra daugiau nei vienas vaikas, taikoma 50 % nuolaida (už 2 vaikus festivaliui skiriama parama kaip už 1). Daugiavaikės šeimos moka tik už 1 vyresnį vaiką. Atvykus, informacijos punkte, tėvai privalo pateikti vaikų asmens dokumentus.
 • Apylinkių gyventojai į festivalį gali atvykti net su 50% nuolaida prie įėjimo pateikus asmens tapatybės dokumentą išduotą Elektrėnų ar Kaišiadorių raj.

Festivalio taisyklės