Eglė Veršininienė

Eglė Debesų Pievoje ves seminarą praktikumą tėvams ir EBRU užsiėmimą.

  • Seminaras „Dėl ko svarbu lavinti emocinį intelektą šeimoje?.
    Pažindamas save – mokaisi pažinti kitą…❤️

Visos mūsų mintys ir poelgiai yra apie mus, apie mūsų santykį su pasauliu: vidiniu, artimu ar tolimesniu..

Įstrigus vidiniame emociniame disbalanse – pasekmes jaučiame visame kame: vaikuose, šeimoje, visuomenėje..

“Dėl ko svarbu lavinti emocinį intelektą šeimoje?” – tai 3 val. trukmės seminaras-praktikumas su Egle Veršiniene, kuris kviečia Tave pažinti, o pažinus puoselėti.. savo, o kartu ir savo šeimos vidinę psichoemocinę būtį..

Seminaro metu teorija persipina su naujausiais moksliniais tyrimais, patyriminėm praktikom..

Savišvieta, naujos kultūros praktinis diegimas šeimoje – tai būdai, kurie padės Jūsų emocinei šeimos dermei klestėti! ?

Eglė primena: “Gauta teorinė, praktinė žinutė įgaus vertę tik tada, jei ją sužinoję, taikysite čia pat – šią akimirką.. grįžę namuose. Ir atvirkščiai…”. ???

 “Ar kada regėjai bei lietei savo emocijas gyvai? Ar kada nors kvietei kitą žmogų pasigrožėti savo vidumi? Debesų pievoje tavęs laukia išskirtinis susitikimas su savimi…, bei dar nuostabesnis pojūtis palikti vsiką ko nereike vandenyje!”
 
  • EBRU – dažymas ant vandens.
    Atėjo metas atsiskirti ir debesyje palikti visą skausmą, neviltį ir abejones…! Nes Tavo emocijos liesis laisvai ir lengvai terapiniame EBRU praktikume. 
Jo metu kiekviena šventės šeima / dalyvis tapydama(s) ant vandens paliks visus inkarus sulaikančius kilti.
 
Tikriausiai nustebsite, bet žmogus patiroa net 101 emociją! O mūsų siela, net 1500 emocijų. Deja, esame pratę įvardinti vos keletą. Tad praktinio susitikimo metu į savo būsenas žvelgsime giliau ir kartu identifikuosime savo emocijas. Šios emocijos, kaip Ebru dažai taškysis, liesis bei transformuosis vandenyje! O pabaigoje jūsų emociją iškelsime ant debesies, kurį kabinsime tarp kitų debesų ?
Ateik su savo emocija, Eglė Veršininienė, Ebru meno terapinės technikos autorė jas priima visas! O šventės proga dar pažada, pagal piešinius papasakoti apie kiekvieno tapusio emocijas, esmaus charakterio tipažus papasakoti plačiau ??”