Dalia Mira ir Klaidas

Pernai Debesų Pievoje jau galėjome įsitikinti kiek daug visko Dalia Mira ir Klaidas turi savyje ir kaip moka dalintis su kitais! Šiais metais jie vėl plauks drauge ir ves ne vieną praktiką ?

 

Praktinė paskaita „Jo ir jos meilės kalbos“.  Visi iš prigimties esame skirtingi. Visi unikalūs, saviti, nepakartojami.  Kiekvienas turi savo misiją žemėje, tik jam skirtas pamokas, pasaulėžiūrą, poreikius, svajones, talentus, auklėjimą. Ir kiekvienas turime savo Ego, daugiau ar mažiau išsipūtusį, ambicijas, reikalavimus, norus, vizijas, mąstymo, elgsenos modelius. Tai gali tapti rimtomis kliūtimis ir išbandymais kuriant darnius santykius, ieškant savitarpio supratimo. Todėl  norėdami puoselėti  harmoningus santykius privalome pirmiausia įsiklausyti, juk tam Dievas mums davė dvi ausis, atidžiai žvelgti vienas į kitą, juk tam turime dvi akis, ugdytis atjautą ir empatiją, tam turime vieną bet didelė širdį, kad pažinti vienas kito skirtumus, kad juos priimti. Įgyti pakankamai gyvenimiškos patirties, kad suvokti jog žodžiai tik maža komunikavimo dalis, jie gali klaidinti. Sužinoti savo ir išmokti kito meilės kalbą, nes tai raktas, kelias į  bet kurio žmogaus širdį. Apie tai ir kalbėsimės, ieškosime savo ir mokysimės kaip surasti ir suprasti kito žmogaus, taip pat ir savo gyvenimo partnerio meilės kalbą. Kaip palengvėtų, kiek problemų išsispręstų jei tik galėtumėme vienas kitą pažinti, priimti ir pamilti su visais skirtumais. Reikia labai nedaug, pradžiai tik noro. 

Rimtos praktikos – rimtiems vyrams. Iššūkių metas. Aštrūs pojūčiai galimybių ribų praplėtimui. Tu kažko bijai? Leisk sau bijoti, svarbu tas baimes pažinti, pripažinti ir įveikti.
Nugalėk savo baimes ir stereotipus, kad galimybių ir suvokimo ribos prasiplėstų. Ar teko kada stovėti ant vinių ar stiklo šukių, bėgti žarijų taku, kristi iš aukštai užsimerkus ar kaukti naktyje vilku? Ženk per šukes, stok ant vinių, išlaisvink savo prigimtį, užslėptas emocijas ir keliauk savo baimių link ir jos bus nugalėtos. Svarbu ne tik pats faktas – Atėjau, pamačiau, nugalėjau. Svarbu kelias, pasirengimas, jausmų puokštė, emocijos, adrenalinas ir tai kaip sugebi tai valdyti, tikslingai nukreipti, protingai išreikšti. 

Gyvenimo žaidimas Lila su Mira. Tai ne paprastas žaidimas, o transformuojanti psichologinė ir dvasinė praktika. Gali būti, kad per kelias žaidimo valandas sužinosite daugiau, nei sužinotumėte ilgų dvasinių ar psichologinių praktikų metu. Sužinosite, kur ir kaip, patys to nesuvokdami, ribojate save. Praplėsite suvokimą, sąmonę, atrasite ir pašalinsite jus varžančius stereotipus, mąstymo modelius, pasąmonės programas.
Gyvenimo žaidimas LILA padeda išspręsti įsisenėjusias problemines situacijas, atrasti išeitį iš jų, aptikti jus varžančius, neįsisąmonintus trukdžius ir atrasti tai, kas padeda jų atsikratyti. Akivaizdžiai pamatyti nepageidaujamą įtaką darančius įpročius, savo mąstymo, elgesio modelius, tai, kaip  jūsų mintys ir emocijos veikia jūsų gyvenimo įvykius. Atskiri, iš pažiūros rodos nė nesusiję gyvenimo epizodai susideda į visumą, aiškų mąstymo, elgsenos ir to pasekmių paveikslą gyvenimo žemėlapyje. Žaidimas LILA gali tapti jūsų gyvenimo kompasu, padėsiančiu atsakyti į svarbius gyvenimo klausimus.