Nakvynė

Festivalio dalyviai gyvens ypatingos atmosferos vienuolyno pastate arba jaukiai renovuotame „Medaus“ name. Taip pat bus erdvė ir miego palapinėse mėgėjams!

Vienuolynas yra kultūros paveldo pastatas, kurio 200 metų senumo sienos daug matę ir girdėję. Šis pastatas – tarsi „debesų hostelis“ ! Žmonės čia miegos 4-9 vietų kambariuose ant improvizuotų, tačiau minkštų lovų. Bendri dušai įrengti tiek pačiame vienuolyne, tiek atskirame statinyje greta „Medaus“ pastato.
Unikalios patirties – nakvynės vienuolyne – kaina žmogui 5 €/para.

    „Medaus“ namas – tai ką tik renovuotas pastatas, kuriame įrengti 2-7 vietų kambariai. Tai ‘debesų viešbutis’, kuriame gyventojai turės šiek tiek daugiau privatumo ir komforto, nei senajame vienuolyno pastate. „Medaus“ name yra patogios lovos suaugusiems, tačiau apsistoję su šeima galėsite pasistatyti ir vežimėlį ar maniežą mažesniam vaikui. Dalis kambarių turi privatų dušą ir tualetą, kita dalis naudojasi bendrais pastato dušais ir tualetais. „Medaus” gyventojai turės galimybę bendrai naudotis virtuve. Virtuvės taisyklės bus paskelbtos prieš renginį. Šiame pastate prašome vaikščioti tik su vidaus patalpoms skirta avalyne, nesinešti gėrimų bei maisto į II-ąjį patalpų aukštą, saugoti ir tausoti viduje esantį turtą.
Nakvynės kaina vienam žmogui „Medaus“ name – 10-12,5 €/para. Norintys „Medus“ name apsigyventi anksčiau (nuo birželio 26 d.), kreipkitės el. paštu nakvyne@debesupieva.lt .

Unikalios patirties – nakvynės vienuolyne – kaina žmogui 5 €/para. Į kainą neįskaičiuota patalynė – rekomenduojame atsivežti miegmaišius ar savo patalynę, nes nuomojamos patalynės kiekis labai ribotas. Pageidaujantys išsinuomoti patalynę rezervuokite el. paštu
nakvyne@debesupieva.lt. Patalynės kaina – 2 €.

    Mėgstantys miegant jausti nakties gaivą ir rytais prabusti su paukščių giesmėmis galės nakvoti savose palapinėse ar kemperyje. Palapinių ir kemperių gyventojai galės naudotis dušais esančiais šalia „Medaus“ pastato.
Infrastruktūros mokestis žmogui, nakvojančiam palapinėje ar kemperyje – 2 €/para. Vaikams iki 12 metų nakvynė nekainuos.

Nakvynę pastatuose galima įsigyti iš anksto PaySera sistemoje (https://tickets.paysera.com/lt/event/debesu-pieva-2018) arba renginio metu bilietų ir informacijos punkte. Kilus klausimams kreiptis nakvyne@debesupieva.lt