Bilietai

         

Sveiki atvykę į Debesų Pievos draugiškų Vėjų puslapį.

Tam, kad Debesų Pievoje vyktų veiksmas, reikalingi draugiški Vėjai, kurie savo švelniu dvelksmu suteikia Debesims jėgų judėti…
Visi gražūs dalykai, kurie vyksta Debesų Pievos stovykloje, yra kuriami tyra širdimi ir noru dalintis savo teigiama ir stipria patirtimi, kad vienas kitą įkvėpdami, atrastume asmeninius vidinius savo gyvenimo kelio žemėlapius.
Kaip ir visa, gražūs dalykai šiame pasaulyje yra kuriami materialių gėrybių pagalba. Jų reikia norint aprūpinti Pievą kokybišku garsu, apšvietimu ir visokiais smagiais stebukliukais, puošiančiais ją – mes norime dalintis su jumis pačia nuostabiausia aplinka.
Debesų Pievos stovyklos metu, nepastebimai dūgs savanorių būrys. Lektoriai, organizatoriai ir savanoriai ganys susirinkusius debesėlius. Ir visiems šiems gėrio nešėjams, svarbu turėti resursų, kad galėtu skleisti tą grožį, kuris sukuriamas Pievoje.
Mes artimai draugaujame su Lietuvos Aklųjų ir Silpnaregių Sąjunga ir Paguodos fondu, kviesdami jų narius dalyvauti mūsų renginyje nemokamai, nes jie savo buvimu, tarytum tylūs mokytojai, dalinsis savo gyvenimiška patirtimi, požiūriais ir asmeninės jėgos pasakomis. Tai labai stiprūs žmonės, iš kurių galima įgauti tiek daug išminties.
Šiais metais kviečiame ir dar kitokesnių mūsų brolių ir seserų, kad pažinti save ir mus supantį Pasaulį.
2019 metų Debesų Pievoje nebus bilietų – bus draugiškas prisidėjimas prie mūsų visų bendros šventės.
Remdamiesi paskutinių metų statistika ir būtinomis išlaidomis, paskaičiavome, jog dalyvio įnašas/ projekto parama yra nuo 80 eurų, dalyvaujant renginyje visas 5 dienas. Vienos dienos įnašas nuo 20 eurų. Šeštadienio parama – 30 eurų. Žodis “NUO” reiškia, jog matydami renginio vertę galite pervesti ir didesnę paramos sumą, tuo prisidėdami prie Debesų Pievos augimo.
Padarę pavedimą, būtinai išsaugokite pavedimą įrodantį dokumentą (banko išrašą) skaitmenine forma. Nespausdinkite dokumento – mes mylime gamtą! Kas dieną tikrinsime pavedimus ir sudarinėsime sąrašus, tad jei būsite padarę pavedimą, mes tikrai rasime Jūsų vardą sąraše.
Darydami pavedimą, būtinai nurodykite asmenų ir dalyvavimo dienų skaičių.
Mes Jums pažadame neužmirštamas 5 dienas, kurių metu kiekvienas rytas prasidės šokiu/mankšta, kurias ves žavūs ir uždegti mokantys vedliai. Kiekvieną vakarą mes Jus skraidinsime Vidinėse kelionėse, kurios lyg tradicija lydi visas Pievas. O dienos metu vyks skirtingi užsiėmimai ir gyva biblioteka, kurių metu žmonės dalinsis asmenine patirtimi ir istorijomis, kaip įveikė gyvenimo audras.
Būnant su mumis, atrasite savo unikalumą ir susipažinsite su daug nuostabių ir drąsių bendraminčių, 
su kuriais sugalvosi nerealių projektų, kurie gal net apvers visą Tavo gyvenimą aukštyn kojom – Debesų Pieva didžiausias, organiškiausias, dinamiškiausias renginys, besižvalgantiems už “kvadrato” ribų.
Atvyk ir Tu, nes bus labai smagu 🙂

Paramos rekvizitai:

Debesų pieva, VšĮ

Įmonės kodas 304950832

Adresas Draugystės g. 17-1, 
LT-51229 Kaunas

Sąskaitos nr: LT27 3500 0100 0456 6016
 
Darant perlaidą, nurodyti žmonių skaičių, dalyvavimo dienų datas ir vaikų skaičių.
         
           Į festivalio-stovyklos paramą įskaičiuota visa renginio programa ir visos bendrosios veiklos, taip pat priemonės užsiėmimams, išskyrus užsiėmimus, prie kurių nurodyta, kad dalyviai turi įsigyti priemones iš anksto.
           Į kainą neįskaičiuotos perkamos asmeninės paslaugos, nakvynė ir maitinimo išlaidos.
           „Debesų pievoje“ nemokamai dalyvauti gali vaikai iki 12 metų lydimi tėvų arba globėjų bei neįgaliuosius lydintys asmenys.
           Vaikams nuo 12 metų mokestis, kaip suaugusiam. Jeigu vienoje šeimoje yra daugiau nei vienas vaikas, taikoma 50 % nuolaida ir už 2 vaikus reikia mokėti tik kaip už  1 . Daugiavaikės šeimos moka tik už 1 vyresnį vaiką. Atvykus,  informacijos punkte, tėvai privalo pateikti vaikų asmens dokumentus.
           Įsigydamas festivalio „Debesų pieva“ dalyvio apyrankę, jo turėtojas įsipareigoja laikytis bendrųjų festivalio-stovyklos principų bei lankymosi viešuose renginiuose taisyklių, vadovautis sąmoningumu ir gera valia.  

Festivalio taisyklės