Taisyklės

BENDROSIOS TAISYKLĖS

 1. Įsigydamas festivalio „Debesų pieva“ bilietą jo turėtojas įsipareigoja laikytis bendrųjų festivalio-stovyklos principų bei lankymosi viešuose renginiuose taisyklių, vadovautis sąmoningumu ir gera valia.
 2. Festivalis-stovykla „Debesų pieva“ laikosi darnos gamtoje ir pagarbos kiekvienai gyvybei principų, čia yra skatinamas atvirumas, nuoširdumas, pakantumas, blaivus ir sąmoningas požiūris, kūrybingumas, laisva valia ir tolerancija įvairioms pažiūroms bei religijoms. Skatinama etninė savimonė, savo šaknų pripažinimas ir meilė savo kraštui.
 3. Į renginio teritoriją draudžiama įsinešti bet kokius alkoholinius gėrimus, kvaišalus, taip pat ginklus ar kitus pavojų aplinkiniams keliančius daiktus. Neblaivūs ir apsvaigę nuo psichotropinių medžiagų asmenys į renginį neįleidžiami.
 4. Festivalio-stovyklos teritorijoje draudžiama rūkyti. Rūkymo vieta suplanuota atokiai nuo aplinkinių žmonių.
 5. Festivalis-stovykla vyksta nuostabiame gamtos kampelyje,  kiekvienas festivalio lankytojas privalo jame jaustis kaip svečias: neskinti ir nežaloti augalų, neteršti aplinkos, pasirūpinti savo šiukšlėmis, teritoriją palikti tokią pat švarią kaip ir prieš renginį.
 6. Festivalio-stovyklos lankytojai, atvažiuojantys su naminiais gyvūnais, turi atsakingai juos prižiūrėti: pasirūpinti gyvūno poreikiais, surinkti ekskrementus bei prižiūrėti, kad gyvūnas nekeltų nepatogumų kitiems dalyviams. Šeimininkas yra pilnai atsakingas už augintinio gerovę ir jo daromą žalą vietovei.
 7. Renginyje bus tiekiamas organizuotas vegetariškas ir veganiškas maitinimas 3 kartus per dieną. Dieniniai maitinimo kuponai bus parduodami bilietų ir informacijos punkte.  Taip pat bus mobilių maisto tiekėjų, kurių gaminamą maistą bus galima įsigyti sumokant pačiam pardavėjui. Į renginį galima atsivežti ir savo maisto.
 8. Valgyti iš savų indų skaniau ir ekologiškiau, tad rekomenduojame valgymui atsivežti nedūžtančius indus (lėkštę, dubenėlį, puodelį) bei įrankius.
 9. Renginio teritorijoje galima atsiskaityti tik grynais pinigais. 
 10. Fotografavimas ir filmavimas renginyje yra neribojamas. Tačiau privalu gerbti kito asmens privatumą ir įsitikinti, kad niekas jo fotografavimui ar filmavimui neprieštarauja.
 11. Viešai ar socialiniuose tinkluose patalpintas nuotraukas ar vaizdo medžiagą organizatoriai pasilieka teisę platinti nekomerciniais tikslais, tik informacijos sklaidai apie renginį. Renginio organizatoriai laikosi „gerosios reklamos“ principo – kad reklama apie renginį neturi sudaryti papildomų išlaidų, kurios vėliau padidina renginio bilieto kainą ir apsunkina galimybes apsilankyti festivalyje-stovykloje „Debesų pieva“.
 12. Organizatoriai pasilieka teisę keisti paskelbtus atlikėjus, susitikimų, kūrybinių erdvių dalyvius bei laikus. Rengėjai neatsako už galimus festivalio programos pakeitimus, jeigu tai įvyktų dėl oro sąlygų ar kitų priežasčių, kurios nuo organizatorių nepriklauso.

RENGINIO LAIKAS

 1. Festivalio pradžia birželio 26 d., trečiadienį, 10:00 val;
                        pabaiga – birželio 30 d., sekmadienį, 18:00 val.
 2. Bilietų ir informacijos punkto darbo laikas:
                        trečiadienį, ketvirtadienį ir šeštadienį: 8:30-22:00 val.;
                        penktadienį: 8:30-23:00 val.;
                        sekmadienį: 8:30-18:00 val.

BILIETAI

 1. Į renginį galima patekti tik turint oficialų renginio bilietą arba kvietimą. Bilietus į renginį galima įsigyti bilietų ir informacijos punkte renginio metu. Bilietai yra 5 d. (viso renginio) arba dieniniai (galioja 1 parą nuo 16.00 iki kitos dienos 16.00 val.). Norint festivalyje dalyvauti 3 dienas, reiktų pirkti 3 vienos dienos bilietus arba 5 dienų bilietą.
 2. Artėjant renginiui ir renginio dienomis bilietų kaina gali didėti.
 3. Elektroniniai arba atspausdinti renginio bilietai ir kvietimai atvykus į renginį bus nuskenuojami (turi būti nepažeistas unikalus QR kodas) ir asmeniui bus uždedama apyrankė, kuri garantuos tolimesnį renginio dalyvio patekimą į renginio vietą. Kiekvienas įsigytas bilietas galios tik vienam asmeniui.
 4. Renginio apyrankę reikia saugoti iki renginio pabaigos. Asmenys, neturintys galiojančių bilietų/apyrankių, privalės palikti renginio teritoriją.
 5. Įsigytas bilietas yra nekeičiamas ir negrąžinamas. Dalyvavimas ar nedalyvavimas renginyje paliekamas asmeninei bilietą įsigijusio atsakomybei. Savo bilietą visada galima pasiūlyti draugui.
 6. Į bilieto kainą įskaičiuota visa renginio programa ir visos bendrosios veiklos, taip pat priemonės užsiėmimams, išskyrus užsiėmimus, prie kurių nurodyta, kad dalyviai turi įsigyti priemones iš anksto.
 7. Į bilieto kainą neįskaičiuotos perkamos asmeninės paslaugos, nakvynė ir maitinimo išlaidos.
 8. Vaikai iki 12 metų lydimi tėvų arba globėjų bei neįgaliuosius lydintys asmenys įleidžiami nemokamai.
 9. Nuo 12 m. imtinai vaikams perkamas pilnas bilietas. Jeigu vienoje šeimoje yra daugiau nei vienas vaikas, kuriam reikalingas bilietas, taikoma 50 % nuolaida ir už 2 vaikus reikia pirkti tik 1 pilną bilietą. Daugiavaikės šeimos moka tik už 1 vyresnį vaiką. Atvykus, bilietų ir informacijos punkte, tėvai privalo pateikti vaikų asmens dokumentus.
 10. Apylinkių gyventojai į festivalį gali atvykti net su 50% nuolaida prie įėjimo pateikus asmens tapatybės dokumentą išduotą Elektrėnų ar Kaišiadorių raj.

INFORMACIJA DĖL AUTOMOBILIŲ PARKAVIMO

 1. Automobilių parkavimas renginio vietoje yra ribotas, dėl to skatiname atvažiuoti į renginį pilnais ekipažais arba viešuoju transportu. Daugiau apie atvykimą skaitykite čia: Kaip atvykti
 2. Tam tikrose zonose automobilių parkavimas bus galimas tik su leidimu arba iki 15 minučių.

NAKVYNĖ

 1. Festivalio-stovyklos dalyviai galės nakvoti palapinėse arba nameliuose. Detaliau apie nakvynę: Nakvynė
 2. Nakvynę pastatuose galima įsigyti PaySera sistemoje arba renginio metu bilietų ir informacijos punkte.
 3. Patalynės mokestis, mokamas vieną kartą visos viešnagės metu – 2 €, tačiau atvažiuojantiems su savo patalyne ar miegmaišiu, mokestis netaikomas.
 4. Prie palapinių zonos įrengti tualetai ir dušai.
 5. Palapinių zonoje draudžiama atvira ugnis.
 6. Pastatuose prašoma netriukšmauti, kadangi net ir dienos metu gali snausti tiek maži, tiek ir suaugę vaikai.

VAIKAI RENGINYJE

 1. Vaikai ir paaugliai iki 18 metų į festivalį įleidžiami tik lydimi suaugusio asmens, kuris prie įėjimo į festivalio teritoriją pasirašo viso renginio metu prisiimantis už juos pilną atsakomybę. Prašome juos atsakingai prižiūrėti.
 2. Visi vaikai yra mūsų visų. Saugokim vieni kitus! Teritorijoje yra vandens telkiniai, tad atvykus vaikus supažindinkite su tvenkiniais ir su tuo susijusiais pavojais ir džiaugsmais.
 3. Renginyje bus organizuota vaikų priežiūra ir užsiėmimai skirtingo amžiaus vaikams specialiose Vaikų Pievos zonose. Ten tėvai galės palikti vaikus, vykstant suaugusių užsiėmimams. Už vaiko sveikatą ir gyvybę atsakingi tėvai, todėl jie privalo su vaikais dirbančius savanorius tinkamai ir laiku informuoti apie vaiko būdo savybes, charakterio ypatumus, sveikatos sutrikimus ir kitus dalykus, kurie galėtų įtakoti vaiko sveikatą ar vaiko dingimą (pvz., žinant, kaip mažas vaikas mėgsta pasislėpti). Kūdikiai ir vaikai iki 2 metų į Vaikų Pievos veiklas nepriimami, bet mamos turi atsakingai įvertinti kūdikio poreikius, prisirišimą bet kokio amžiaus vaiko.
 4. Siekiant išlaikyti rimtį, į tam tikras veiklas, tokias, kaip meditacijos, maloniai prašome dalyvauti be mažų vaikų, kurie galėtų trikdyti kitus dalyvius.
 5. Vyresnius mokyklinio amžiaus vaikus tėvai privalo supažindinti su festivalio-stovyklos bendrosiomis taisyklėmis, atkreipiant dėmesį į nepageidaujamus ir draudžiamus dalykus.

ŽMONĖS SU NEGALIA

 1. Organizatoriai įsipareigoja renginio teritoriją pritaikyti aklųjų ir silpnaregių poreikiams.
 2. Neįgalųjį lydintis asmuo į festivalį-stovyklą įleidžiamas nemokamai.

PIRMOJI PAGALBA

 1. Renginio organizatoriai informuoja visas pirmosios pagalbos institucijas apie vykstantį renginį ir turi visus reikalingus kontaktus.
 2. Nutikus nelaimei, kai kyla pavojus žmonių sveikatai ar gyvybei, o taip pat teritorijos turtui, renginio dalyviai privalo nedelsiant apie tai informuoti savanorius bilietų ir informacijos punkte arba bet kurį kitą sutiktą renginio savanorį.
 3. Renginio dalyviai privalo patys įvertinti savo sveikatos būklę ir visoje festivalio-stovyklos veikloje tinkamai pasirūpinti savimi, įvertinti savo kūno galimybes, o pajutus skausmą nutraukti fizinę veiklą bei informuoti apie tai veiklos mokytoją.