Inga

Debesų Pieva – tai Garsas. Čia garsų pagalba grįšime į šilčiausius prisiminimus ir kilsime į dangų, plauksime debesims į dar nepažintus kraštus.

Debesų Pieva – tai Pabudimas. Atmerksime akis spalvoms, kurių anksčiau savo kasdienybėje nepastebėjome. Nuspalvinsim rutiną nuostabiausiomis spalvomis. Koja kojon žengiame su aklaisiais ir silpnaregiais jų išmintais stovyklavietės takais ir bandysime pajausti pasaulį, taip, kaip jaučia jie.

Debesų Pieva – tai Veiksmas. Per įvairias veiklas mokysimės suprasti, išgirsti ir pajausti savo kūną. Joga, šokiai ir mankštos yra tik maža dalis “įrankių”, kuriuos naudosime savo kūno pažinimui. Užmerktomis akimis šoksime iš komforto zonos ir patirsime naujų pojūčių.

Debesų Pieva – tai Saugi Erdvė būti savimi. Čia meditacijos ir naujų idėjų nešami grįšime į tai, kas esame. Suprasime, kad kiekvienas esame tobulas. Tu esi tobulas Tu, o Aš esu tobulas Aš.

Debesų Pieva – tai Jausmas. Jausmas, kad nesi vienas ir niekad nebuvai vienas. Mūsų daug ir mes esame šalia vienas kito. Viskas įmanoma, nes šalia visada yra nuostabių žmonių. Debesų Pievą kuriame visi, nes mes visi turime kuo pasidalinti.