Indrė Šiliauskaitė

Indrė Šiliauskaitė – komunikatorė, organizatorė ir laisvoji kūrėja. Ieškodama tobuliausios fizinio atsipalaidavimo formos, prieš keturis metus atrado laisvąjį šokį. Nors jis ją buvo jau seniai atradęs. Gilinimasis į tai, ką duoda sąmoningas judesys, patvirtino nuojautas: laisvas, niekaip nesuvaržytas, natūraliu judesiu kylantis šokis – tai tavo sielos veidrodis, kuris padeda keisti tave patį.

Indrė įves į Šokį ir  sugrąžins atgal.

Free Spirit dances

Šokis žmogui padeda atsiskleisti gyvybišką jėgą, gamtos jėgas. Kūniškumas sudvasinamas. Žmonija jau pradeda suprasti, kad turi būti kažkokia veikla, kuri apima žmogaus kūną su visa jo visuma. Atrandama kūno ir sielos vienybė. Gali būti, kad tai – vienas iš pačių tikriausių būdų pasiekti vidinę harmoniją. 

Saugioje erdvėje, kur esi stebimas, bet ne vertinamas, gali sąmoningai leisti judėti kūnui taip, kaip jam norisi, iššaukti laisvą judesį. Tuo pačiu vyksta darbas su savo baimėmis. Jei sugebama jas atrasti ir suprasti, tai toliau nebenorėsite gyventi su tomis baimėmis.

Free Spirit dances – erdvė, kur žmonės susitinka šokti ir išsilaisvinti. Kur susitinka žmonės, pasiruošę priimti tiek save, tiek kitus. Pasiruošę sąmoningai leisti kūnui judėti sekant muzika, ritmu, išjausti ir džiaugtis šiuo esamu momentu. Iššaukti autentišką judesį, išeiti į laisvą imrovizaciją ir priartėti prie archaiškumo, prie pirmykščio žmogaus egzistencijos patyrimo.