Giedrė Bagdonienė

Giedrė Bagdonienė –  žmona, dviejų vaikų mama, veido jogos trenerė, efektyvaus namų tvarkymo konsultantė, knygos “Tvarkos maniakės išpažintis” autorė.  Veda seminarus apie tvarkingų namų paslaptis ir konsultuoja moteris, siekiančias sukurti erdvią, tvarkingą, jaukią ir šiltą namų aplinką. Giedrė yra sertifikuota veido jogos ekespertės Danielle Collins sukurto veido jogos metodo trenerė ir veda užsiėmimus, skirtus atpalaiduoti įtemptus veido raumenis, nuraminti ne tik savo kūną, bet ir protą.

Fastivalyje Giedrė ves Veido jogos užsiėmimus ir moterims skirta susitikimą “Tvarkingų namų stebuklas: kaip viduje – taip ir išorėje”.

Apie veido jogą:

Veido jogą sudaro lengvai išmokstami raumenis stiprinantys ir atpalaiduojantys pratimai viršutinei ir apatinei veido daliai, veido masažo ir akupresūros pratimai. Veido jogos duodami rezultatai:

  • Nepageidaujamų linijų ir raukšlyčių kaktoje, šypsenos linijų apie akis ir lūpas-nosį, „pykčio“linijos tarp antakių sumažėjimas ar išnykimas.
  • Suaktyvinta kraujotaka, todėl veido ląstelės efektyviau aprūpinamos deguonimi ir maistinėmis medžiagomis.
  • Švelnesnė, elastingesnė ir stangresnė veido oda.
  • Išryškinti gražiausi Jūsų veido bruožai.
  • Visapusiškas atsipalaidavimas.

“Tvarkingų namų stebuklas: kaip viduje – taip ir išorėje”.

Susitikime kalbėsime apie namų prasmę, jų kūrimą, moters įgimtą galią sukurti norimą namų aplinką, buities rūpesčius ir iššūkius namuose. Ateikite su lengvumu ir širdyje kirbančiu klausimu bei noru pasidalinti savo patirtimi. „Tikiu, kad kiekviena moteris gali sukurti savitą, įkvepiančią, šildančią, tvarkingą namų aplinką ir mėgautis lengvu, džiaugsmą teikiančiu buvimu namuose. Kai kada užtenka tiesiog pakeisti požiūrį į savo namus ir turėti įkvepiančią namų viziją” – mano Giedrė.

Daugiau info apie Giedrės veiklą:

https://www.facebook.com/tvarkosmagija/

https://www.facebook.com/veidojoga/