Aušra Stasiulevičienė

Aušra Stasiulevičienė – dailės, judesio  terapeutė,  studijavo  Lietuvos dailės terapijos asociacijos specialią programą „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“,  Maskvos pozityviųjų technologijų ir konsultavimo institute įgijo meno terapijos metodų taikymo kvalifikaciją  psichologinio konsultavimo, socialinio – pedagoginio darbo ir sveikatos priežiūros srityse, Lietuvos sveikatos mokslų universitete gilina dailės terapijos, o  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje – šokio-judesio terapijos žinias.
Veda dailės terapijos užsiėmimus Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro pacientams, Pojūčių klinikoje – autistiškiems vaikams, taip pat suaugusiems ir vaikams, norintiems geriau pažinti save per dailės terapiją.
Aušra Stasiulevičienė yra Lietuvos Meno terapijos asociacijos narė, Lietuvos biblioterapijos asociacijos narė, Lietuvos kineziterapeutų draugijos narė.

 

Bičiuli, Debesų pievoje Tu įkvėpsi debesį ir iškvėpsi jį spalvotame piešinyje. Dailės terapijos metu pieši dangaus peizažus ir atrasi, jog tai Tavo sielos peizažas. Ką jis kalba apie Tave? Susitiksi su savimi autentiškame judesyje ir patirsi šios akimirkos jėgą. Iki pasimatymo Debesų pievoje!